Kontakt z Działem Handlowym: tel. +48 605 780 105 - email: biuro@uniforte.pl

Wózki transportowe

W naszej ofercie znajdują się wózki transportowe do łatwego przemieszczania skrzynek np. z możliwością sztaplowania. Takie produkty mają wzmocnioną ramę oraz dopuszczalną nośność nawet do 250kg. Są ogromnym ułatwieniem w miejscach, gdzie regularnie przewozi się ciężkie towary. Znajdują swoje zastosowanie m.in. w sklepach, zakładach przemysłowych czy nawet przy pracach budowlanych. Pozwalają na transportowanie skrzynek bez konieczności ich samodzielnego noszenia, co w przypadku niektórych towarów okazuje się niemożliwe.

Oferujemy zarówno wózki transportowe z przykrytą podstawą, jak i ramą, na której należy ustawić skrzynki o minimalnych wymiarach odpowiednich dla danego produktu. Wybierając konkretny model, warto zastanowić się nad posiadanym typem pojemników.

Wymiary podstawy naszych wózków są zgodne z europejskimi normami. Pozwalają więc na wykorzystywanie w połączeniu ze standardowymi skrzynkami o konkretnych gabarytach. Wiele z nich zostało wyposażonych w koła skrętne. Dzięki temu ułatwiają manewrowanie, co ma ogromne znaczenie w przypadku magazynów czy zapleczy sklepów. W naszym asortymencie znajdziesz także skrzynki plastikowe, które pasują do wspomnianych wózków. Sprawdzają się one doskonale w wielu miejscach, wszędzie tam, gdzie konieczne jest posegregowanie przedmiotów i ich przechowywanie bądź transportowanie. Podobnie jak wózki transportowe, nasze skrzynki są dostępne w różnych rozmiarach czy nawet kolorach. Zostały bowiem stworzone z myślą o konkretnych typach produktów.

Wózek na skrzynki 600x400 ze wzmocnioną ramą ABS Wózek na skrzynki 600x400 ze wzmocnioną ramą ABS
Cena: 275,00 zł (netto: 223,58 zł )
szt.
zobacz więcej
Wózek transportowy na pojemniki 800x600 Wózek transportowy na pojemniki 800x600
Cena: 460,00 zł (netto: 373,98 zł )
szt.
zobacz więcej
Wózek transportowy na skrzynki EURO 600X400 Wózek transportowy na skrzynki EURO 600X400
Cena: 199,99 zł (netto: 162,59 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl