Kontakt z Działem Handlowym: tel. +48 605 780 105 - email: biuro@uniforte.pl

Jakie skrzynki najlepiej sprawdzą się w magazynach o niewielkiej powierzchni?

Jakie skrzynki najlepiej sprawdzą się w magazynach o niewielkiej powierzchni?

Prawidłowe przechowywanie określonych towarów jest niezwykle ważne. To od tego w dużej mierze zależy, czy produkty dotrą na sklepowe półki świeże, jeśli sprzedaje się jedzenie lub bez uszkodzeń — w przypadku innych rzeczy. Aby o to zadbać, warto zainwestować w odpowiednie skrzynki. Które z nich będą odpowiednie do magazynów o niewielkiej powierzchni?

Skrzynki do niewielkich magazynów — na jakie warianty postawić?

W małych magazynach szczególnie istotna jest oszczędność miejsca. Trzeba zachować tam odpowiednie strefy komunikacji pieszej, a także przestrzeń, która umożliwiałaby bezproblemowe poruszanie się wózkiem widłowym. Jeśli wybrane skrzynki do przechowywania towaru będą duże, mogą nie nadawać się do wykorzystania w niewielkich magazynach, dlatego warto podczas zakupu zwrócić szczególną uwagę na ich rozmiar.

Dobrze sprawdzić, czy wybrane skrzynki są na tyle trwałe, aby można je było bez obaw ustawiać jedna na drugiej. Dzięki temu zaoszczędzimy znaczną część miejsca, co pozwoli na składowanie w magazynie wielu produktów. Warto również zwrócić uwagę na pojemniki składane. Ich rozmiar można zmniejszyć w kilka chwil, składając boki skrzynek. Dzięki temu, gdy w magazynie nie znajdzie się wielu towarów — same pojemniki służące do ich przechowywania również nie będą niepotrzebnie zajmować miejsca.

Niewielkie magazyny rzadko są też zautomatyzowane, dlatego istotne jest to, aby wybrać skrzynie plastikowe, które można bez trudu przenosić. Ponadto ten materiał nie wchodzi w żadne reakcje z przechowanymi produktami. W związku z tym w tego rodzaju miejscach sprawdzą się warianty z uchwytami — dzięki nim pracownik może bez trudu przenieść określony towar w inne miejsce. Przechowując różne towary, warto zwrócić uwagę też na to, aby pracownik mógł on bez trudu ocenić, co się w nich znajduje — tutaj dobrze wybrać skrzynki perforowane lub transparentne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl