Kontakt z Działem Handlowym: tel. +48 605 780 105 - email: biuro@uniforte.pl

Jakie skrzynki najlepiej sprawdzają się w magazynach?

Jakie skrzynki najlepiej sprawdzają się w magazynach?

Aby magazyn mógł prawidłowo funkcjonować, musi w nim panować porządek. Należy więc zadbać o odpowiednie przechowywanie wszystkich występujących w pomieszczeniu towarów. Jednym z najczęściej wykorzystywanych rozwiązań, które pozwalają utrzymać ład i przejrzystość magazynu, są skrzynki.

Plastikowe skrzynki i pojemniki do magazynów

Najbardziej praktyczne, ekonomiczne, a więc i najchętniej wybierane, są plastikowe skrzynki magazynowe. Zapewniają one oczekiwaną trwałość i wytrzymałość, oczywiście pod warunkiem, że zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Same w sobie są lekkie, dzięki czemu nie wpływają zbytnio na ciężar całego ładunku. Umożliwiają łatwe przenoszenie, przesuwanie i transportowanie. Ich dużą zaletą jest łatwość utrzymania w czystości, co ma szczególne znaczenie w branży spożywczej. Są też dość odporne na ewentualne uszkodzenia mechaniczne, więc z powodzeniem będą służyć przez długi czas. Nadają się do przechowywania w różnych warunkach, w tym w środowisku o dużym poziomie wilgotności czy w skrajnie wysokich lub niskich temperaturach.

Różne rodzaje skrzynek magazynowych

Plastikowe skrzynki magazynowe dostępne w naszej ofercie występują w różnych wariantach, dlatego też nadają się do różnorakich zastosowań. Przykładowo, w pojemnikach pełnych można przechowywać różnorodne artykuły techniczne, w tym drobne elementy, jak np. śrubki, gwoździe, nakrętki. Tego rodzaju skrzynie dają pewność, że podczas magazynowania czy transportowania nic się nie zgubi lub nie ulegnie zniszczeniu. Ten rodzaj skrzyń sprawdzi się też w branży spożywczej.

Skrzynki plastikowe umożliwiają sztaplowanie, dzięki czemu można zaoszczędzić jak najwięcej powierzchni w magazynie przy zapewnieniu bezpieczeństwa po ułożeniu w słupie. Praktyczne pojemniki z oknem inspekcyjnym umożliwiają wgląd do zawartości, a także pozwalają na zastosowanie pokryw. Co ważne, przystosowane są do nośników taśmowych i rolkowych.

Jesteś zainteresowany skrzynkami i pojemnikami magazynowymi? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl